Pipedija - laisvoji Pipedija! (pipedija) wrote,
Pipedija - laisvoji Pipedija!
pipedija

Seime žlugo bandymas uždrausti psichotronus!

Dėka narsiojo seimūno socialdemokratininai principai nugali kartą pasirodžiusius klerikalus sunervino Andrius Šedžius, kuris išsišoko ir visaip išsityčiojo iš pagarbaus amžiaus seniausiosios Seimo narės Vidos Marijos Čigriejienės, kaip taip galima? Tai tiesiog skandalingas skandalas!

Kaip taip galima, paklausime mes? Seimo nariui - viskas leista, atsakysime mes! Netgi prastumti uždraudimus pataisų įstatymui, pagal katrą psichotronai visur, jie kelia psichikos bangas, nuo kurios visur plinta šizofrenija! Todėl Vida Marija Čigriejienė kartu su visu sveikatos komitetu norėjo uždrausti psichotronus, kad visi, kas jais apspinduliuojami, gautų specialias pažymas, kad radiostezija būtų reikalinga! Kad spinduliuotė būtų tiktai legali!

Todėl Andrius Šedžius neleido uždrausti psichotronų, nes tai sukeltų visuomenės paniką, nes kiekvienas tada galvotų kaip nori ir ką nori, nes nebūtų masinės smegenų kontrolės visur ir spinduliuotė būtų uždrausta! Taip Andrius Šedžius išsityčiojo iš Vidos Marijos Čigriejienės, tai argi tai ne korupcija? Žinoma, kad ne, nes svarbiausia yra tai, kad visuomenė būtų kontroliuojama, už tai ir Pipedija pasisako!

Tai štai jums ir prašom, o dar kaip kurie visokie melagiai sako, kad Seimas nieko bendra neturi su Pipedija!
Tags: Andrius Šedžius, Vida Marija Čiegriejienė, seimas
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments