Pipedija - laisvoji Pipedija! (pipedija) wrote,
Pipedija - laisvoji Pipedija!
pipedija

Jus sveikina Naujoji Pipedija

Sveikas, skaitytojau! Malonu Tave matyti atgimusioje, išvalytoje ir suaugusioje Pipedijoje, pažangiausioje lietuviškoje enciklopedijoje. Daugelis klausė, domėjosi, kas atsitiko „Pipedijai“, kuri buvo žinoma plačiam skaitytojų ratui ir daugelio buvo pamėgta, nepaisant pasitaikančių negerovių.

Ne paslaptis, kad ankstesni savininkai susidūrė su finansinėmis problemomis, kai šimtų tūkstančių lankytojų lankomi Pipedijos serveriai, įrengti Lozanoje, Šveicarijoje, ir jų aptarnavimas pradėjo kainuoti per dieną brangiau, nei visa parama Pipedijai, gaunama per mėnesį iš daugeliui žinomų šaltinių. Nepadėjo ir neatsakingas, ir, nepabijokim to žodžio, avantiūristinis žaidimas su ugnimi bei bylinėjimasis su „Supermamonos“ atstovais žinomoje šalyje dėl konfliktinio turinio.

Tokioje situacijoje nematėme kitos išeities, kaip perimti valdymą į savo rankas ir pabandyti ištaisyti projektą, kuris nebebuvo ant teisingo kelio. Per trumpą laiką nuveikta nemažai. Darbuotojai ir atsakingas vadovaujantis Pipedijos personalas apmokyti ir paruošti pagal aukščiausius pasaulinius standartus, kurių gali pavydėti net garsūs tinklalapiai. Išpirkti ir registruoti elitiniai domenai JAV ir Jungtinėje Karalystėje, o hostingas persikėlė į JAV.

Garsusis serverių parkas Pasadenoje, Kalifornijos valstijoje, pratęs prie milijoninių apkrovų ir aptarnaujantis garsius, itin didelių apkrovų tinklalapius, kaip amazon.com ir kt., dabar tapo ir mūsų namais. Netrukus sulauksime ir Pipedijos e-parduotuvės „PipedMart“ bei lošimų tinklalapio „Pipedia Caesar‘s Palace“ (jis bus prieinamas ne visose šalyse dėl suprantamų apribojimų). Kol kas kviečiame pasidžiaugti mūsų enciklopedijos turiniu ir pateikiame naują Pipedijos misijos pareiškimą:
 1. Kiekvienas skaitytojas ir autorius atsako už Pipediją, o Pipedija neatsako už visus autorius ir skaitytojus už savo bazarą neatsako taip pat.
 2. Pipedijos funkcija – šviečiamojo pobūdžio, ir kiekvienas straipsnis turi nešti gėrį, teisybę, tikėjimą.
 3. Pipedijoje bardakų nebus.
Tags: internetai, pipedija
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments