Pipedija - laisvoji Pipedija! (pipedija) wrote,
Pipedija - laisvoji Pipedija!
pipedija

Oficialus pareiškimas dėl vandalų išpuolio prieš Pipediją

Oficialus Pipedijos pareiškimas dėl vandališko išpuolio prieš Pipediją

KGBŠiandien, 2010 Lapkričio 1 dieną, 13:36 Lietuvos laiku buvo įvykdytas išpuolis prieš laisvąją enciklopediją Pipediją, kurio metu vandalai, atėję iš IP adreso 178.198.160.94 (esančio Šveicarijoje) sunaikino šiuos Pipedijos straipsnius, pakeisdami jų turinį į Rusiją, nacionalizmą bei Putiną šlovinančius šūkius:Visi straipsniai Pipedijos redagtorių atstatyti į pirmykštę būklę, o vandališkąjam IP adresui uždėtas banas. Pipedija pareiškia, kad kaip atsako, imsis adekvačių veiksmų, siekdama paaštrinti kognityvinį disonansą įvairioms FSB ir KGB finansuojamoms jėgoms.

Pipedija sieja šiuos išpuolius su antikomunistinėmis bei antitotalitaristinėmis patyčiomis, kurias ši enciklopedija skleidžia internetuose, taip stiprindama demokratiją bei nuomonių įvairovę.

Primename, kad Pipedija - tai laisvoji enciklopedija, kur kiekvienas durnius gali parašyti belenką, ko tik prisigalvos, o išskirtinę vertę turintys pezalai, nepriklausomai nuo atitikties tikrovei, o tiktai priklausomai nuo keliamo disonanso yra saugomi ir godojami, kaip enciklopedinis tautosakos palikimas.

Tags: fsb, išpuoliai, kgb, nusikaltimai, pipedija, rusija, vandalai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments