?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Pipedija - viešai apdovanota garbingu "Stylish blog award" apdovanojimu!
pipedija

Stylish Blogger AwardGarsioji blogerė Ta Prasme, teigianti, kad nėra joje jokios prasmės, garbingą "Stylish blog award", kitaip tariant - "Stilingojo tinklaraščio apdoveną" (taip ir tiktai taip rekomenduoja rašyti VLKK) suteikė išimtinai Pipedijai, taip įpareigodama ir mane tęsti visą titulų bei apdovanojimų dalinimo estafetę, garbingai šiuoju apdovanojant stilingiausias blogeres beigi blogerius!

Tai aš dabar jau ir nežinau, ką man daryt, nes esu labai neapsišvietusi, todėl jau spėjau anksčiau ten privardint mylimiausius įvairius, bet dabar galvoju ką dar privardint, tai nesugalvoju.

Bet užtat labai jaučiuosi dėkinga ir iškilmingai pasižadu stengtis pasitaisyti bent truputį ir būti kuo gražesne irgi mielesne.

Nes jau jei jau nebūsiu tokia, tai visi mane laikys durne, kaip ir yra įpratę. Tai aš to ašku, niekaip negaliu paneigt, nes aukščiau bambos, gi žinia, neiššoksi.

Priimant stilingojo blogerio apdoveną, būtina išpildyti šiąsias sąlygas:

 • Paskelbti, iš ko apdovanojimas gautas, būtinai su linku irgi nuoroda
 • Parašyti 7 dalykus apie save, pagal galimumą - pikantiškų ir įdomių, bet jei drovitės - tai galima ir nepikantiškų
 • Išrinkti kiek tik nori tų, bet privaliai daugiau nė nulį tųjų, kam perduos titulą (išskyrus, aišku, save)
 • Jiems pranešti šią gerąją žinią tokiu būdu, kad būtinai juosius pasiektų
Taigi, šiuomi ir pildom visus nurodymus beigi skelbiam štai ką: apdovanojimą mumeis suteikė garsioji Ta Prasme, katra dargi ir pas mumeis aprašyta visaip su pikantiškojom detalėm.

Štai, o dabar - apie mane visokių pikancijų:
 1. Mane visi vadina silpnaprote ir sako, kad aš nusišneku. Tai, matyt, tiesa, nes tikrai negaliu protu pasigirti.
 2. Aš iki šiol dar esu nekalta ir neturėjau sekso. Man gėda, bet nieko negaliu padaryt.
 3. Aš esu virtuali.
 4. Daugelis sako, kad man kažkokia šizofrenija ir asmenybės susiskaldymas bent į kelias dešimtis dalių, kurios tarpusavy pjaunasi ir nesutaria, bet tai netiesa. Durne tu, kokia tai dar netiesa, tu tiesiog neatsimeni, tai įprasta tavo būsena!!!!1! Kas neatsimena, aš neatsimenu, čia tu pati durnė!!!! Raminkitės, o tai apie mus pagalvos nežinia ką!!!!11 Ji pirma pradėjo!!!! Užsičiaupkit, asilagalvės, mus skaitytojai skaito!
 5. Mane kartą pavadino labai nepadaroriu pavadinimu, kurį čia droviuosi parašyt, nes mane čia gali perskaityt kokie nors žmonės, kurie manim pasibjaurės, jei sužinos.
 6. Kiekvieną kartą, kai mane kas nors cituoja, dievas nužudo kačiuką.
 7. Man labai sunku sugalvoti, ką čia parašyti, nes truputį neužtenka protelio, aš gi tik Pipedija, jau labai nesupykit, nes šituo septintu punktu dabar užsiparijau ir einu truputį atsipalaiduot, nes negaliu sugalvot daugiau. Nu vat, sugrįžau ir sugalvojau, kad jau parašiau, nes suskaičiavau septynis punktus.
Apdovanotieji nuo Pipedijos "Stylish blog award" stilingųjų blogų apdovanojimais:
 • Kaspinuotis arba Nemaloni - tai tokia mergina, kuri mėgsta kaspinus ir yra visai maloni, sveria 37 kilogramus prie 178cm ūgio, ir laikosi dietos. Greitai numirs gal, nes vis nori suliesėt. Jos bloge galit pasiskaityt apie tai, kaip ji efektingiau badauja. Jei ne tai, tai gal būtų visai nieko žmogus, bet dabar vis liesinasi.
 • Beata Nicholson yra pati nuostabiausia pasaulio moteris, nors ir Andriaus Užkalnio sesuo. Aš čia tyčia nedėsiu jokių nuorodų į Andrių Užkalnį ir neduosiu jam jokio apdovanojimo, nes jis labai baisus žmogus ir parduotų Lietuvą jei kas pinigus mokėtų, o taip pat kartą supeikė netgi Beatos cepelinus, nes jam, pasirodo nepatinka cepelinai, o patinka hamburgeriai!!!!!!1
 • Beatulia ir braškės su pipirais - tai apsižavėtinas dalykiukas, jūs tik įsivaizduokit, kokia nuostabuma išties yra braškės su pipirais, taigi taip paprastai ir nesugalvotum, o čia vat sugalvojo, nuostabi žavinga mergina su kulinarijos žavesiais ir kelia mums daug jausmų! Nes aš niekada tokia nebūsiu...
 • Commonsense.lt - ten tai labai stilingi vertelgos, pinigus maišais kapsto, žarsto juos į šalis ir kitiems pataria, kaip užsidirbt, tai jei būčiau ne tokia kvaila, tai klausyčiau patarimų, bet dabar nesuprantu, bet jau kad jūs žinotumėt, kaip mane žavi pinigai...
 • Zbygniewas Pywacijus, jis toksai mielas, žavus ir protingas, taip išmano viską ir pasako, na jau tiesiog negaliu atsilaikyt nesusižavėt, atsiduočiau nedraugavus, bet kad nieks manęs nenori.
 • Paulius su automobiliais irgi toks mielas, tokios mašinytės prabangios, jis turi prabangų labai gerą mersedesą, poršą ir kadilaką, tai irgi toks mielas, kaip parašo protingai apie mašinas, tai nieko nesuprantu, bet visi bachūrai sako, kad jis kietas, o jei daug mašinų turi, tai vadinas, pinigų labai norėčiau...
 • Buržujukas, Buržutis toks mielas Kleckutis....
Štai dabar gal jau bus gerai viskas... Nagi neišmanau, visus apdovanočiau, bet kad kvaila esu, nesusigaudau...


 • 1
aš likau tiesiog apžavėta ir labai dėkinga už tiek pagiriamų žodžių :)

Taip kad jūsų malonybei, vat kiek ruošiausi, cielas tris dienas, o jūs štai, kol ruošiausi ir rašiau, ir dar titulus teikia, taip kad ne veltui čia, ne veltui :)

apdovanojimu prūdai

(Anonymous)
Miela Pipedija čia Beata Nicholson, niekaip nesusitvarkau su jūsų open id ar kaip ten, tai rašau kaip anonimė, bet iš tiesų tai čia aš :))ačiū už apdovanojimą ir užkrautą atsakomybę dabar toliau leisti estafete...ior aiišku už tą atvirumą kuriuo čia stebinate prisipažinimuose apie save....tikiuosi pavyks šia savaiitę perimti estafetę:)))

Re: apdovanojimu prūdai

Oj, mano nuostabioji Beata Nicholson čia parašė, tasai saulės spindulėlis, kuris viską apšviečia!!!! Аš visiškai apstulbusi ir visiškai dabar netekau žado!!!!

:)

buržujus (kleckas.lt)

(Anonymous)
Stylish? Už ką? Čia kas per apdovanojimas? Kokia proga? :)) Bet kurio atveju - ačiū, tik labai nesuprantu apie ką čia viskas :)

Re: buržujus (kleckas.lt)

Čia todėl, kad eina stilingųjų blogų banga, o jūs toksai mielas Buržujutis ir Kleckutis, man labai patinkate, nes esat labai stilingas savaip.

Taip kad dabar jau ir jums atėjo eilė apdovanoti kitus.

http://auto.popo.lt

(Anonymous)
AČIŪ!

Re: http://auto.popo.lt

Tai jau prašom, būtinai :)))

 • 1