Pipedija - laisvoji Pipedija! (pipedija) wrote,
Pipedija - laisvoji Pipedija!
pipedija

Pipedija atidaro Pipedijos Banką, pigios paskolos ir dideli procentai!

Štai jau seniai kada berašėme čionais apie mūsų naujienas, nors ir turime didelių. Pipedijos kapitalas vystosi smarkiai, auga ir stiprėja, todėl dabar supažindiname jus su nauja paslauga - tai Pipedijos Bankas, patikimiausias, saugiausias ir pelningiausias bankas Lietuvoje, siūlantis pačius didžiausius procentus už paskolas ir mažiausius procentus už indėlius!

Juk ne veltui kiekvienas Lietuvos gyventojas nori gauti paskolas, nusipirkti butą ir nesukti galvos dėl pinigų. Tad mes ir sakome: reikia pinigų? Pinigų yra! Atnešk savo pinigus pas mus ir mes tai įrodysime!

Pipedijos bankas yra labai senas ir tie, kam reikia, jį žino gerai, todėl jis ir nesireklamavo anksčiau. Bet štai dabar atėjo laikas, nes visi žino, kad Snorą pavogė valdžia. Ir taip pat kaip pavogė Lietuvos Akcinį Inovacinį banką, Litimpeks banką ir banką "Sekundė". Taip jau visi dabar žino, kad bankuose pinigus laikyti nesaugu, nes ir vėl prasideda baisioji bankų griūtis.

Kodėl nesaugu laikyti savo pinigus bankuose, taip jūs galite mūsų paklausti. Ir mes jums atsakysime: todėl, kad valdžia ir bankininkai gali jūsų pinigus bei indėlius nusavinti ir daugiau niekada nebegrąžinti. Todėl mes jums norime pasiūlyti paslaugą, kuri saugi nuo visokių išpuolių - tai Pipedijos Bankas.

Tiktai Pipedijos Bankas yra geriausia apsauga nuo svetimų purvinų letenų, kurios nori sudraskyti jūsų pinigus ir turtą. Pipedijos Bankas saugo visus indėlius Kaimanų salose bei Haityje, todėl jie yra saugūs. Tenai neprisibraus visokia korumpuota teisėsauga ar Lietuvos Bankas, kuris norėtų užgrobti visas jūsų santaupas.

Pipedijos Bankas - tai dar 1637 metų tradicijas tęsiantis bankas. Mes esame sena, patikima ir solidi bendrovė. Tarp mūsų teikiamų paslaugų - ne tik bankininkystė, bet tokios rimtos mūsų įmones, kaip ir Pipedijos Kredito Unija ir Pipedijos Greiti Kreditai, kurie prieinami visiems norintiems už mažiausią kainą.

Rinkis Pipedijos Banką ir tave lydės sėkmė!

Pipedijos Bankas - paskolos ir indėliai už bankui naudingiausius procentus! Ateik pas mus ir atsisveikink su savo pinigais!
Tags: bankai, bankas, greiti kreditai, greitos paskolos, paskolos, pipedijos bankas, pipedijos kreditai
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments