?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
Kur dingo Drąsius Kedys? Dar viena šokiruojanti versija
pipedija
Drąsius Kedys yra negyvas. Jo žudikai - tie patys žmonės, kurie nužudė ir Joną Furmanavičių bei Violetą Naruševičienę - tokia versija tyliai plinta internetuose. Drąsius Kedys paskutinę savo gyvenimo dieną bandė pasislėpti nuo žudikų, tačiau nesėkmingai: buvo nužudytas, jo kūnas paslėptas, o jo turėti ginklai panaudoti kaip falsifikuoti įkalčiai.

Spėjama, kad žudynių išvakarėse Drąsius Kedys iš nežinomų asmenų gavo įspėjimą apie tai, kad prieš jį ruošiamas pasikėsinimas ir patarimą slėptis. Užsisakęs kambarį Kauno viešbutyje ir pasiėmęs ginklus, jis išvyko, tačiau užpuolikų netikėtai buvo sučiuptas prie viešbučio, išvežtas už Kauno ir nužudytas.

Kitą rytą nusikaltėliai nutarė pašalinti porą iš liudininkų: silpnąja pedofilų tinklo grandimi laikytus Joną Furmanavičių bei Violetą Naruševičienę. Nuspręsta pasinaudoti paties Drąsiaus Kedžio ginklais, tačiau susidūrus su teisėju, pistoletas užsikirto. Jonas Furmanavičius bandė bėgti, tačiau visvien buvo pašautas, tačiau iš kito ginklo. Buvo paleista apie 10 šūvių iš kito pistoleto, turinčio duslintuvą, keturi buvo taiklūs. Kontroliniai šūviai atlikti, jau nusukus perkaitusį duslintuvą arba netgi iš kito - trečio ginklo. Žudikai, vykdydami iš anksto paruoštą planą, visgi nutarė palikti nukreipiančius įkalčius - Drąsiaus Kedžio pistoletą "Beretta".

Kaip žinia, tarp Drąsiaus Kedžio atsektų pedofilų buvo ir tam tikras šviesiaplaukis Aidas, kurio tapatybės nenustatė nei pats Drąsius Kedys, nei teisėsauga. Būtent jis, kai kurių spėjimu - aukštas prokuratūros ar spec. tarnybų pareigūnas, tapo žudynių organizatoriumi. Žudynes paskatino aktyvūs Drąsiaus Kedžio veiksmai - sukurtas puslapis pedofilai.com , aukštiems politikams bei žiniasklaidai išsiuntinėti DVD diskai su įrodymais bei aktyvi kampanija, kurios metu pats Drąsius Kedys išplatino informaciją įvairiuose interneto puslapiuose. Būtent pajudėjęs tyrimas ir įtikino nusikaltėlius, kad delsti negalima.

Daugelis jau pastebėjo keistus neatitikimus viešai skelbiamoje byloje: šalia teisėjo Furmanavičiaus surastas Drąsiaus Kedžio pistoletas, iš kurio nebuvo šaudyta, viešbutyje užsakytas kambarys, kur pats Drąsius Kedys taip ir nepasirodė, mikroautobusas, apie kurį teisėsauga spėjo paskelbti, esą šis priklausąs Drąsiaus Kedžio įmonei, nors jis priklausė visai nesusijusiam asmeniui. Taip pat daugelį stebina, kur yra paties Drąsiaus Kedžio mašina, tačiau teisėsauga apie tai nei neužsimena, kaip ir neskelbia, kad tokia būtų ieškoma. Galų gale, paskutiniai išaiškėję faktai - pistoletas su duslintuvu, iš kurio buvo šaudoma: tokių vargu ar pavyktų gauti netgi juodojoje ginklų rinkoje - tai spec. tarnybų ginklai.

Dar keisčiau, nei šie neatitikimai, atrodo psichologinis kontekstas: vos pasiekęs to, kad byla būtų pradėta tirti Vilniaus apygardoje, nepriklausomų prokurorų, susilaukęs žiniasklaidos dėmesio, staiga Drąsius Kedys imasi desperatiškų veiksmų, palikdamas dukrą be tėvo, duodamas šansą ją atgauti pedofilų sąvadavimu įtariamai motinai?

Pripažinkime, byloje esantys faktai keisti, o kuo toliau, tuo keistenybių kiekis didėja.

Tai tik dar viena iš vis didesnio kiekio skirtingų versijų, tačiau ji įdomi, nes paaiškina keistus nesutapimus, kuriuos galime pastebėti šioje byloje.

Upd. Vienas iš skaitytojų praneša, kad gali būti ir dar vienas variantas: tuo atveju, jei į skandalą įsivėlusios spec. tarnybos, Drąsius Kedys galėjo būti pagrobtas ir dabar slapta laikomas, o po kelių dienų jis gali būti "surastas", greičiausiai - Kauno rajone.  • 1
Neatitikimas tekste. Skelbiama, kad Drąsiaus ginklas buvo rastas prie Violetos Naruševičienės kūno.

O šiaip čia, ko gero, įtikinamiausia iki šiol įvykiu versija.

Dabar jau negalim patikslinti, kur išties buvo rastas ginklas - tiesa, buvo skelbiamos abi versijos - ir dėl pistoleto, rasto prie Violetos Naruševičienės, ir prie Jono Furmanavičiaus.

Bet taip ar anaip, šios versijos tai nepakeičia.

Yra tiesa, ir dar kita, nors ir panašoka versija - kad būtent Furmanavičius tapo nesąmoningu žudynių iniciatoriumi: pagal šią versiją, Furmanavičius buvo vienas iš didelio pedofilų tinklo narių, o Drąsiui Kedžiui prispaudus, sutiko perduoti duomenis kažkokiai VSD oponuojančiai grupuotei. Tai sužinoję, VSD ar pedofilų tinklo atstovai ėmėsi veiksmų, kad kuo skubiau perimti įkalčius, kol jie dar nebuvo perduoti.

Nu cia ir prifantazavai :)

Re: aa

(Anonymous)
Kalbasi 2 karves, viena ir sako:
"Man atrodo kad mus laiko tik del pieno, o paskui kai nusenstame tiesiog mus paskerdzia del mesos"
Kita jai atsako:
"Paziurek kokioje grazioje pievoje mes ganomes, ar bent matei kad nors viena is musu pjove? Ir aplamai baik tu su tuom samokslo teorijom, visa banda is taves jau zvengia".

taigi asiliukai, tikekit ka sako LRytas, tikekit...

Dar vienu kampu:
http://www.hotcommentary.com/index.php?id=1471

Autoriau, gal padarytumėt visuomenei dar vieną paslaugą ir iškondensuotumėt kiekvieną iš šių nebežinau kelių versijų papunkčiui?

Tai jau ir mes visos nei nežinom, kiek čia versijų. Vien tarp galimų žudikų štai kokie minimi skirtingų šaltinių atsitiktine tvarka:
1. Zamolskis su Kedžiu, atvykes pas pastarąjį ir paskatinęs žudynėms
2. Kedys su daktarais, iš kurių gavo pagalbą, nes šie irgi buvo suinteresuoti dėl Furmanavičiaus pašalinimo
3. Kedys vienas, nes keršijo pedofilams
4. Daktarai, apsimetę Kedžiu, nes rado puikią progą suverst kaltę kitiems
5. Pedofilai, apsimetę Kedžiu, siekdami pašalinti Furmanavičiaus turėtus pedofilijos įkalčius bei vieną iš liudininkių
6. Saugumiečiai, apsimetę Kedžiu, siekdami išsaugoti savo sukurtą šantažuojamų pedofilų tinklą
7. Teismų ir prokuratūros korupcionieriai, siekdami išsaugoti savo korupcijos tinklą

Tai dar beje, dar kažką gal ir praleidom tarp kitko, nes gal ir kitų versijų yra!

O tai sudėkit skirtingas įvykių raidos versijas - tai gausis dar daugiau įvairių variantų! Taip kad skaitytojams patiems belieka darytis išvadas!

Aidas

(Anonymous)
Tai reikia suka vaiko motina priversti prabilti, kas toks yra Aidas.

kiesa

(Anonymous)
kas cia per nesamones rasot juk jis dingo nesekmadieni kaip cia rasoma o pirmadieni juk ji motyna dar mate

Vat taip vat, ką gaunam, tą ir rašom. Bet čia lyg ir nepasikeičia versija nuo to, kada jis dingo.

100% teisybe

(Anonymous)
Is patikimo saltinio pavyko suzinoti, kad is tikro, tai Kedys, bei zuve Furmanavicius ir Nijole buvo ufonautai, ir konfliktavo del senai zinomo aparato "Milafonas", kuri kazkada pioniere/pasileidele Alisa is kosmoso piratu pavoge. Nusoves savo priesus ir susigrazines "Milafona" Kedys isvyko is musu Pauksciu Tako galaktikos vienvieciu koviniu-zvalgybiniu kosminiu laivu, kuri visa laike paslepta lauko sikinyke prie savo namu, o paskutine diena veziojo tam autobusiuke.

Mes perdavėme jūsų informaciją kaščenitams. Jie teigia, kad jums tiktų metrazolo terapija kombinacijoje su aminazinu.

Re: 100% teisybe

(Anonymous)
kol kas realiausia versija.

O Andrius Ūsas dar nepasikorė? Pagal viską jau laikas būtų...

........

(Anonymous)
manau kad jis gyvas, nes dar jo motina pasakojo kad ji is ryto mate iseinanti is namu....

XXX

(Anonymous)
Paskaičiau...Tai nesinori kad tai būtų tiesa :( bet tai viena iš versijų. Visvien Drąsius mano akyse išliks žmogumi iš didžiosios raidės.

Išaiškintas dar vienas pedofilas

(Anonymous)
labaslietuva.wordpress.com/2009/10/08/pedofilas-i-generalines/

nieko naujo, nezinia suteikia peno pletkininkams. Jei turite daug fantazijos - nereikia jos brukti masems, kurios tiki tokiu "meshlu". Cirkas..

justidj

(Anonymous)
As manau kad Drasius Kedys nekaltas!!! Jis pasielge teisingai! Tie pedofilai prievartavo jo dukra! O policijai tai visai nerupejo! Teisingai! Visus pedofilus reikia iszutyti!!!

dar 1 teorija

(Anonymous)
Sveiki,

Sendien radau delfi komentaruose dar 1 teorija, kuri man pasirode idomi:
kedofilams
aha,kedys drasiai pasielge-pats tvirkino dukteri,ir kai suprato,kad vaikas pradeda pasakoti,viska nukreipe i tuo metu jo buvusiai padejusi usa ir ttt

skaitytojas

(Anonymous)
mieli komentaru rasytojai.ismokit rasyti be klaidu,tik po to reiskit savo durnas nuomones.

abejoju sia versija manau jis dar gyvas

(Anonymous)
jo motina sake kad ji mate be ginklu iseinant is namu 7 val ryto...linkiu kad jis taptu LR Prezidentu

  • 1