Supermamos šmaikštašiknės puola Pipediją!!!


Po to, kai parašėm irgi paskelbėm garsųjį straipsniuką, apie tai, kas gi yra supermamos šmaikštašiknės, į Pipediją atėjo cieli 7 tūkstančiai supermamiukų! Atėjusios, supermamos ėmė masiškai registruotis ir vandalizuoti, trinti ir taisyti beigi kitą žalą daryti, išvirto į baisų bardakiuką - taip kilo ir Didysis Pipedijos karas, pasibaigęs visišku supermamų pabėgimu gėdingai apsinuoginus savo dūšios esybę, chi chi chi.

Taip kad mielos mamučiukės, mirksiukas jums, lotuliukas ir einam dabar linksmai kavutės pagert iš šaldytuviuko.

O tiems ir toms, kas dar neskaitė straipsniuko, tai čia jau reikia paskaityti apie save - http://pipedija.laikas.lt/index.php/Supermamos_šmaikštašiknės

Garsioji internetų šiukšliadėžė Pipedija - Login nominantė!!!!

Štai jums ir prašom, internetų durnė Pipedija buvo sunominuota į Login apdovanojimus, kaipo kokia tais nuotaikingiausia visame savo gražume, nes aiškiai jiems šiukšliadėžių pritrūko!

Taip kad ir jūsų visų prašom už mumeis tenais prabalsuot, tai ateisma tenais kaip tokia šiukšliadėžė visam gražume ir galėsit apmėtyt mumeis šiukšlėm - http://www.login.lt/apdovanojimai/

Taip kad balsuokit užu Pipediją ir laimėkit už mus pagal visus punktus!!! Pipedija - jūsų kandidatė į Lietuvos Seimą Login Nugalėtojas!!!!

Klaikus trolis bandė sužlugdyti Beatos Nicholson pristatymą!!!

Tai siaubingas skandalas, kuris įvyko!!!! Andrius Užkalnis, pavydėdamas šlovės, šlykščiai ir gėdingai bandė sugadinti prezentaciją, kurią skaitytojams surengė nuostabiausia ir idealiausia moteris - Beata Nicholson, į kurios prezentaciją Knygų Mugėje Andrius Užkalnis klastingai įsiprašė ir paskui bandė viską sugadinti!!!!

Tai šlykštu, bet mes matom faktus, visus faktus ir dar su nuotraukomis, taip kad šį kartą visko juokais nuleist nepavyks, nes Beatos Nicholson knyga apie valgius tikrai daug vertingesnė ir įdomesnė, ir naudingesnė, ir gražesnė už tą niekingą Andriaus Užkalnio brošiūrą apie Angliją, išleistą už patys žinom, kieno pinigus, specialiai tik Lietuvai apjuodinti!!!

Ir tai po viso to Beata turėjo už Užkalnį atsiprašinėti ir prašyti gerbėjų palaukti, kol antrą kartą pavyks iškept svogūnus, kuriuos Užkalnis surijo, todėl visi buvo nuliūdinti, bet Užkalnis buvo išvarytas ir priverstas pasišalinti, tai tuo daugelis apsidžiaugė.Ir dar, Knygų mugės parodos organizatoriai, kai paklausėm tiesiai ir pareikalavom pasiaiškinti, prisipažino, kad Andrius Užkalnis juos įtikino, kad negalima virti cepelinų, ir todėl uždraudė Beatai Nicholson pademonstruoti cepelinų virimo meną! Ir per tą laiką, kol Beata Nicholson virė sriubą, Užkalnis surijo visus sriubai skirtus svogūnus, kuriuos Beata Nicholson kepė sriubai!!!! Todėl teko antrą kartą kepti svogūnus, o juos Užkalnis įsivaizduokit, ir antrą kartą bandė suryt!!!!
Tai dabar pagalvokit, kokia skani būtų buvus sriuba, jei ne Andrius Užkalnis, kuris tokią skanią sriubą bandė sugadint, bet ir tai nepavyko, tai čia tik keista, kaip Beata Nicholson jam netrenkė antausio, nes aš tai būčiau trenkus, dievaži, jau ir taip vos susilaikiau, nes norėjau užlipt ant scenos ir parodyt tam Užkalniu, nes nu kaip taip galima...

Leidyklos cenzūruoja knygas!!!!

Beatos Nicholson garsioji knyga apie receptus buvo klaikiai ir siaubingai išcenzūruota, dėl ko iš leidyklos galim ir turim reikalaut, kad atspausdintų ir nemokamai atsiųstų išcenzūruotus lapus, nes ten buvo net 3 receptai cepelinams!

Mes skambinom į leidyklą "Laisvos valandos" ir prašėm pasiaiškinti apie šiuos gandus ir jie mums pareiškė įsivaizduokit ką, kad mes nesąmones šnekam ir jokių papildomų lapų nebus!!!!! Tai čia mes dabar viešai reikalaujam kad visa šita klaida būtų ištaisyta!!!

Tai čia tik tai ir galima pasakyti, kad neteisingai išcenzūruodami Beatos Nicholson knygą jie pažeidė mūsų visų teises ir na patys pagalvokit: tie Beatos receptai tokie, kad net visiška dūra kaip aš gali padaryt skanumynus visokius, tai nors kartą svečiams galėjau pasigirt dabar, o dabar aš negaliu cepelinų padaryt, nes viriau cepelinus ir man gavosi klaiki košmariška košė, pilnas puodas kažkokių taruotų šleikštybių su frikadelėms, tai ką man dabar daryt??? Gal man svečiams pasiūlyt ir sakyt kad čia sriuba???

Populiariausi 2009 Pipedijos asmenys

Kadangi metų galas jau visai artėja, tai dabar čia gi norėtume apžvelgti visai naują ir atšviežintą sąrašą, stebinantį savo neatitikimu visokių kontorų oficialiems reitingams ir demonstruojantį tikrą beigi nepriklausomą žmonių susidomėjimą tikrosiomis žvaigždėmis. Ir kaip jūs manote, kas gi Lietuvoj populiariausi gaunas? Ogi vat ką gavom, įsijungę savas statistikas:

  1. Drąsius Kedys - akivaizdus lyderis, populiaresnis už visus politikus bei TV žvaigždes kartu sudėtus!
  2. Andrius Užkalnis - siaubingas žiniasklaidos trolis pasirodo besąs tikra internetų žvaigžde
  3. Monika Bončkutė - stebėtinai energingai įsiveržusi į Pipedijos topus gražuolė susilaukia prieštaringiausių vertinimų
  4. Irma Petraitė - mergina, sukrėtusi blogosferą, tapo žinoma visai Lietuvai per vieną naktį
  5. Laima Stankūnaitė - neabejotinai visiems įdomu, kas ši moteris ir kokias gi ji slepia paslaptis?
  6. Guminė moteris - visiems įrodo, kad populiarumui smegenų nereikia!
  7. Labas, Lietuva! - seniai garsėjantis ir prieštaringas asmuo, kurio paslaptis atskleidžia Pipedija
  8. Agnė Jagelavičiūtė - TV šou outsaiderė pralenkė ne tik visas kitas TV žvaigždutes, bet ir patį Maiklą Džeksoną!
  9. Maiklas Džeksonas - žmogus implantas ir absoliuti populiariosios estrados žvaigždė nepraranda gerbėjų, net numiręs
  10. Anonimas - pati paslaptingiausia ir labiausiai plūstama asmenybė per visus internetus
Pilname reitinge, kuriame net 100 pačių populiariausių asmenų, atrasime, jog populiariausias blogeris yra Vidmantas Nuolaida, tuo tarpu labiausiai vertinamas politikos apžvalgininkas - Tomas Čyvas. Mokslo populiarintojų tarpe garsiausiu tapo lietuviškos Vikipedijos lyderis Mantas Dirgėla.

Įdomu, kad pasakų herojė Raudonkepuraitė yra populiaresnė, nei Zvonkė, o Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė vertinama menkiau, nei Pareigytė.

Žavinta - tai populiariausia blogerė moteris, o tokių intelektualių LJ blogerių tarpe lyderiu tapo Kreivarankis. Tarp istorinių personų nepralenkiamais lyderiais tapo Leonidas Brežnevas ir Marytė Melnikaitė, populiariausiu krepšininku - Žydrūnas Ilgauskas, o dar neseniai prezidentavęs Valdas Adamkus tik per plauką teužėmė paskutiniąją sąrašo vietą.

O norintiems sužinoti visas detales ir netgi, gal būt, stebuklingai atrasti save (taip taip, tarpu populiariausiųjų - daugybė blogerių) - pilnas 100 populiariausių žmonių sąrašas!

Pipedija - Pravdos naujokė-nominantė

Pipedija - garsiosios Pravdos nominantė irgi naujokė!!! Mus atpažino, pastebėjo ir pareiškė, kad ne veltui!

Tai čia iškilmingai jums dabar cituojame ir giriamės, kad esam garsenybė irgi visaip kitaip labiausiai durnas metų projektas, nes kiti tai pasveikinimus ne už durnumą gavo! Tai štai ką apie mus garsioji Pravda rašo:

Pipedija.laikas.lt – taip, Pipedijos pamišimas neliko nepastebėtas. Tai satyriškas ir parodiškas siauriausiuose ratuose plačiausiai žinomas lietuviškų žiniasklaidos atplaišų enciklopedinis realybės, naujosios tautosakos ir mitologijos puslapis, kurio koncepcija nukopipy***ta. Be to, Pipedijoje vyksta įvairių politinių veikėjų surašymas. Jau dabar ten yra didžiausias Lietuvoje informacijos kiekis apie politikus, kurie yra ko nors prisidirbę.

Tai čia Pipedija jau tikrai pritaria ir prisipažįsta, kad savo koncepciją išties mes gi nusikopipyzdijom nuo Vikipedijos, nes ne veltui gi mus žmonės taip painioja, nes gi kopipyzdinti yra gražu, o visą Vikipediją galima kopipyzdinti už dyką, o ir Vikipedijos adminus kartu nupyzdinti, tai dabar labai gerai, nes Vikipedija dabar tapo Pipedijos filialas ir Vikipedijos vadai sėdi Pipedijoje ir gilina kognityvinį disonansą. Tai beje, argi to dar nežinojot? Nes šizofrenija užkrečiama.

Štai vat ir Pravda greitai bus apkrėsta, nors jie to dar nežino. Nes pipeditinis marazmitas užkrečiamas, šitai jau galim pasakyti rimtai, nes mes daugiausiai žinom apie visas psichikos ligas, kadangi jomis ir sergam akivaizdžiai sergam šizofrenija. Ir visa ta nominacija - tai aiškus pirmas požymis. Taip kad kviečiam į draugus, kai gydysimės durnyne bus smagiau kartu būti internete visad įdomu pabendrauti su tokiais įžymybėm!

Tai dar beje, norim pasakyt, kad mes irgi apie Pravdą turim savo nuomonę, tai dedam čia linką į savo nuomonę, kadgi būtų mūsų nuomonė paskelbta! Sekite naujienas ir Pravdos nominacijas!

Iš susirašinėjimo su mūsų skaitytojais

Žemiau - vieno skaitytojo mums atsiųstas laiškas, kuris aišku labai įdomus, ir jo nuomonė svarbi, tai mesčia jį visą netaisytą ir skelbiame: 

Štai jūs brudai jums pavyzdžiai nukopijuoti iš pipedijos :

'Pipedija tave išnaudos visaip ir dar išsityčios!
Šlykščiausias melagingas purvinų pamazgų puslapis Lietuvoj!

Pipedija - vien tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Tikriausia
durnapedija Lietuvoje!


Jūs galite priskirti save dibilams, jei nieko šiame straipsnyje nesupratote
Neliūdėkite, dibilai irgi žmonės
Malibas itin nekenčia dibilų, gali ir į snukį duot


[redaguoti]
Dibilai apie Pipediją ir jos skaitytojus
jus wisi lopu lopai jej sitas pugas skaitot. patys kaip dibilai


nu ir nx kas rase del to kad lamers death su cytais jus dibilai pz jus
ziaukites kad jums tokiems lopams dar rodo tokius filmukus o cytus tai
mldc kad suveda ten kad masina atsigautu nesprogtu nu
eikit nx bl ! siunciam visi wisus nx blet zjbali nusibodo eikit nx nx
dibilai bl
krw debilai su dalgiu jum nx visiem galwas nukaposiu ir kolekcionuosiu
sukos jus nx
kaskada tai lansbergenai nugriauti norejo skandala padare dibilai, o dabar
visa europa zino, turistai vazioja, ar cia blogai?
nu jus ble komentuotojai dibilai visi konkretus,juk kai ji paleidines juk
visi pulsit ir ziuresit
esate visi tikri dibilai kas cia pries mane vare ant policijos nes mano
draugai ten buvo
tai yra entelektas, dibilai

Daugiausiai rodyti puslapiai
Pagrindinis puslapis 2 146
Bybys 1 357
Putė 520
Papai 351
Drąsius Kedys 279
Šūdas 268
Pasaka apie šūdų karalaitį 262
Monika Bončkutė 257
Pipedija 253
Dibilai'Visą šią ,,informaciją" aš nukopijavau iš pipedijos. Už tokį skleidžiamą
smurtą jus reikia mažiausiai metams už grotų uždaryti .

jūs šiūkšlės .

Skautai - slaptas sąmokslas prieš mūsų vaikus!

Ne paslaptis, kad būtent slaptoji skautų organizacija buvo pagrindas ir pionieriams, ir hitlerjūgendui (tą vaizduoja ir skautiškos kaklaskarės bei kita simbolika), o visą skautų judėjimą sukūrė žydomasonų tamplierių grupuotės XIX amžiaus pabaigoje. Būtent šioje organizacijoje sektantai plauna vaikų smegenis, juos hipnotizuoja, įtraukia į slaptas religines sektas ir suzombina, paversdami prieš tautinę valstybę nukreipto sąmokslo dalyviais.

Būtent tokios slaptosios grupuotės skleidžia užmaskuotą politekonominę propagandą. Ir skautija - tai ne kas kita, kaip tie patys pionieriai, visiems pažįstami iš LTSR laikų! Pilieti, ištark ryžtingą NE smegenų perforacijai!Patys pabandykite atspėti, pažvelgę į šią fotošopu apdirbtą nuotrauką: čia skautai, hitlerjūgendas ar pionieriai? Visa tai puikiai demonstruoja skautų ideologų propagandą!

Darykimės išvadas iš akivaizdžių požymių ir nepasiduokime menamiems faktams!

Garsioji Irma Petraitė davė ekskliuzyvinį interviu Pipedijai!

Garsioji Irma Petraitė davė ekskliuzyvinį interviu Pipedijai, atsakydama į žymųjį skandalą dėl Karolio Pociaus pranešimo, kuriame paaiškėjo, kad galimai spamo siuntėjai pasipiktinusį blogosferos metrą užu šiojo pasipiktinimą grąsino teismais, mat šisai pavadino Irmą Petraitę berašte spamere!

Todėl idantinai teisybė būtų išlaikyta, o internetų skaitytojai beigi komentuotojai galėtų visapusiškai ir nešališkai įvertinti įvykius, skelbiame Irmos Petraitės interviu gautą josios mums parašytą įvykių versiją žemiau, absoliučiai be jokių taisymų irgi jokių redagavimų, "as is":

Dirbdama Ergolain projektuose, siunčiau naujienas ar reklamą (gerai neprisimenu) su keletas prekių nuotraukų į įvairius el.paštus vienu sykiu iš karto( į to laukelį). Tai va, praėjo pusė metų, kol aš ne įvedžiau savo vardo ir pavardės google sistemoje. Buvau viešai įskaudinta bei pažeminta žmogaus (Karolio Pociaus), kuris manęs visiškai nepažįsta ir net akyse nėra matęs. Klausimas kyla ar gali žmogus dėl tokios smulkmenos teisti bei žeminti kitą ir dar paskelbti viešai. Todėl pradėjau rinkti informaciją, kad dėl tokio viešo įžeidimo galiu kreiptis net į teismą, ir planavau parašyti K.Pociui asmeniškai... Deja istorija pasislinko į kitą pusę, nes tuo metu mano draugai matydami tokią neteisybę sugalvojo padėti ir parašė tą vadinamąjį "grąsinantį" laišką tik tam, kad K.Pocius įvertintų situaciją ir suprastų mano poziciją...o čia kaip dabar matau buvo didžiulė klaida, nes Karolius Pocius yra viešas žmogus, visas savo asmeninio gyvenimo detales skelbia viešai, kas man yra nepriimtina....Kaip ten bebūtų K.Pocius ištrynė geranoriškai tą orginalią žinutę(esu dėkinga jam), nors kaip matau jo virtuali palaikymo komanda nesnaudžia, "reklamuoja" kur gali mane internete bei šią istorija, stengdamiesi dar mane labiau apšmeižti, nežinodami nei kaip aš jaučiuosi, nei mano pozicijos ir pan. Žodžiu, kaip matau teisybės čia nerasi ir aš jau nebeieškau, noriu viską pamiršti ir gyventi ramiai toliau. Tik galiu pasakyti, kad niekada nebūčiau pagalvojus, kad ši istorija gali taip pasisukti. Taip internetas galingas.....

Taip pat primename visos istorijos pradžią, katroji aprašyta ir Pipedijoje - http://pipedija.laikas.lt/index.php/Irma_Petraitė

Taip pat primename ir Karolio Pociaus gerokai iškarpytą pranešimą jo bloge - http://karolis.pocius.lt/moki-zodi-zinai-kelia/